12 rokov skúseností

professional event service

rental

predaj

inventár

dj chozze
dj.chozzé

KB music s.r.o.

professonal event service

Technické a personálne zabezpečovanie kultúrnych a spoločenských eventov. Prenájom ozvučenie a osvetlenia, video projekcie, LED obrazoviek, stage a pódia

BIO

KB Music pôsobí na Slovensku už od roku 2000, no skúsenosti s hudobnou produkciou a djingom mám ako zakladateľ, Jozef Kozák (KB Music), už vyše 35 rokov. 

Spoločnosť KB Music sa zaoberá technickým zabezpečením najrôznejších typov produkcií a kultúrnych podujatí. Kompletne zrealizujeme celú akciu, tzv. „na kľúč“ alebo dodáme len určité služby, prenajmeme techniku, či vykonáme stálu inštaláciu zariadenia. Nezáleží od veľkosti akcie, mnohoročné skúsenosti a profesionálny prístup venujeme malým podujatiam, ale aj podujatiam s návštevnosťou niekoľko tisíc účastníkov.

technológie

ktoré požívame

Naši lienti

ktorý nám prejavili doveru

Naše referencie

Projektyna ktorých sme sa podielali

Our Mission Is To Provide Quality English Language Instruction Through Variety Of Courses To International And Local Students In A Professional And Supportive Atmosphere Utilizing.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.