Profesionláne riešenia pre Váš EVENT

Osvetlenie

Sme schopní osvetliť rôzne druhy akcii (divadelné predstavenia, módne prehliadky, koncerty, festivaly, tanečné akcie...), podľa prianí zákazníka. Dokážeme vytvárať zaujímavé efekty v danom priestore na pódiu, na strope, na podlahe, na stenách tam kde je možné premietať rôzne obrazce, efekty a logá. Spolu s rôznymi špeciálnymi efektmi dokážeme vytvoriť dokonalú atmosféru na vašej akcii. Samozrejme sme schopný klientovi ukázať dopredu ako bude vyzerať scéna a celá svetelná show.

pracujeme s technológiami

light logo cameo
light logo GLP
light logo DTS
light logo eurolight
light logo avolites
light logo chamsys

disponujeme s technikou

Efektové svetlá

advanced divider

Divadelné a TV svetlá

advanced divider

Riadiace pultu

advanced divider

Inteligentné svetlá

mooving heads Beam / Spot

Cameo

AURO SPOT Z300

Engineered for demanding professional applications

AURO® SPOT Z 300 je vybavený extrémne jasnou 200-wattovou studenou bielou LED. Je bez blikania a vyznačuje sa neuveriteľne rovnomerným rozptylom svetla bez akýchkoľvek hotspotov. Plynule nastaviteľné farebné koliesko s ôsmimi brilantnými farbami, dvoma hranolmi, dvomi gobovými kolieskami, šiestimi indexovateľnými a otočnými vymeniteľnými gobami a šiestimi pevnými gobami znamená, že pohyblivá hlava je ideálne vybavená pre vzrušujúce, profesionálne výkony.

Beam 200

Výkonná otočná hlava typu BEAM, dodávaná vrátane výbojky Philips R5.

Horizontálna rotácia 540° (rozlíšenie 8 Bit/16 Bit), vertikálna rotácia 270° (rozlíšenie

Výkonná otočná hlava typu BEAM, dodávaná vrátane výbojky Philips R5.

Horizontálna rotácia 540° (rozlíšenie 8 Bit/16 Bit), vertikálna rotácia 270° (rozlíšenie
8 Bit / 16 Bit), ovládanie cez DMX512 (20 kanálov), 8 jazyčný dotykový LCD displej (16 miliónov farieb) pre pohodlné nastavenie režimov. Extra rýchle motory na zmeny funkcií. 17 vstavaných gobo efektov, zobrazenie 12 farieb (12 farieb + biela), 7 stranná rotačná prisma. Zobrazovací uhol lúča 0 ~ 4°. Optické snímanie aktuálnej polohy jednotlivých motorov (farby, goba, pohyb…).

spot beam

mooving heads Wash

GLP

impression 90

innovative and high quality intelligent lighting fixtures for the professional lighting

Od svojho uvedenia zaujal tento dojem celý svet a nastavil štandard pre LED osvetlenie umývačiek. Menší – bez základnej jednotky a dá sa umiestniť kdekoľvek bez toho, aby bol rušivý a umožnil zbaliť viac svetiel do menších priestorov pre nákladné autá. Ľahší – s hmotnosťou len 7,5 kg / 16 libier. umožňuje namontovať odtlačok na oveľa viac miest bez toho, aby ste museli obetovať zariadenie s nižším výstupom. Rýchlejšie – polovodičové LED diódy poskytujú okamžité zmeny osvetlenia tak, aby zodpovedali videu, a vďaka kompaktným rozmerom a hmotnosti sa dojem môže pohybovať aj neuveriteľnou rýchlosťou – 660 stupňov panorámy len za 2 sekundy.

MH-360 WASH RGBW

Matrica 36 výkonných 10W LED RGBW produkuje svetlo s jasnými farbami od najhlbších tónov po tie najľahšie a najsvetlejšie. Nastaviteľný zoom 10 ° -60 ° ponúka rôzne projekčné uhly a umožňuje tomuto svietidlu, aby bolo použité z rôznych vzdialeností od objektov, ktoré sú osvetľované.

wash

Divadelné a TV svetlá

LED STATICKÉ REFLEKTORY

Cameo

TS 200 FC

Theater Spot with Fresnel Lens and 200 W 6-in-1 LED in Black Housing
 

Každý DJ, kapela, organizátor podujatia alebo spoločnosť, ktorá považuje za dôležité mať optimálny svetelný výkon spojený s rozsiahlym farebným spektrom pre svoje pódium, pódium alebo rečnícky pult, by sa mal poobzerať po Cameo TS 200 FC. Vďaka zmesi červenej, zelenej, modrej, jantárovej, limetkovej a azúrovej (RGBALC) je reflektor Fresnel skutočným všestranným svietidlom, ktoré vďaka 200 W a plnej farbe dokáže splniť tie najvyššie nároky prakticky pri akomkoľvek osvetlení. situácie. Umožňuje to svetelný výkon 5 500 lm pri 3 200 K a simulovaná odozva stmievača halogénovej žiarovky – takzvaná technológia Dim-To-Warm (DTW). Cameo TS 200 FC vám poskytuje LED zdroj svetla vo všetkých jeho podobách. Fresnelov reflektor je možné prevádzkovať aj v tichom režime, vďaka čomu je všestranný pre použitie v divadlách, na filmových scénach a na podujatiach.

TS 200 FC

LED STATICKÉ REFLEKTORY

Cameo

THUNDER WASH 600 RGBW

3 in 1 Strobe, Blinder and Wash Light
 

Elektrizujte svoje publikum dramatickým osvetlením a efektmi nabitými energiou. Thunder Wash 600 RGBW, ktorý kombinuje rýchlo sa spínajúci blesk, vysoko intenzívny oslepovač a jasné umývacie svetlo, je najnovším prírastkom do úspešnej série Thunder Wash od Cameo. Toto výkonné zariadenie je nabité funkciami a možnosťami ovládania, aby vyhovovalo potrebám DJov, kapiel a koncertov.

Thunder Wash 600 RGBW poskytuje obrovský výkon 6 700 lúmenov s rozšíreným uhlom vyžarovania 100° a je vybavený celkovo 648 SMD LED diódami. Okrem 9 režimov ovládania DMX obsahuje samostatné funkcie a funkcie master/slave. Thunder Wash 600 RGBW tiež poskytuje nastaviteľnú frekvenciu a trvanie blesku, plynulé stmievanie a vstavaný mikrofón na aktiváciu zvuku.

Navigácia v menu a konfigurácia sú hračkou vďaka vysoko kontrastnému farebnému LCD displeju s tlačidlami režimu, enter, hore a dole. Thunder Wash 600 RGBW sa dodáva v odolnom celokovovom kryte s univerzálnym montážnym držiakom. 3-kolíkové konektory kompatibilné s DMX a powerCON umožňujú jednoduché reťazenie na nabitie vašej show viacerými jednotkami.

THUNDER WASH 600 RGBW

Sem vložte text nadpisu