Profesionláne riešenia pre Váš EVENT

Ozvučenie

Ponúkame profesionálne služby v oblasti ozvučenia spoločenských akcií. Môže ponúknuť kompletný servis, vďaka vyškolenej obsluhe, kvalitnej technike. Disponujeme technikou popredných svetových výrobcov v tomto odbore.

pracujeme s technológiami

sound logo nova
waves
DiGiGrid
sound logo EV
sound logo midas
sound logo midas
sound logo sennheiser
sound logo audix

disponujeme s technikou

Zvukové systémy

advanced divider

Mixážne pulty

advanced divider

Mikrofóny

advanced divider

Zvukové systémy

systém line array

ELITE Series

The ultimate, super-linear, hornloaded, coaxial high-resolution pro-audio conecpt

Za posledné roky sa NOVA stala vážnou reputáciou ako výrobca profesionálnych systémov line array po celom svete. Zvukové zosilňovacie systémy NOVA sú dnes akceptované v najvyššej triede požičovní a cestovných spoločností, ako aj inštalatérov. Dlhoročné skúsenosti s návrhom a výrobou reproduktorových skríň, výkonových zosilňovačov a digitálnych reproduktorových procesorov sú základom pre špičkový výkon. Technické oddelenie NOVA úzko spolupracuje so zákazníkmi a používateľmi. Skúsenosti v kombinácii s inovatívnymi technológiami a použitím high-tech komponentov umožňujú mimoriadnu kvalitu zvuku, spoľahlivosť a jednoduché použitie. V súčasnosti sú ozvučovacie systémy NOVA distribuované vo viac ako 70 krajinách. So sériou reproduktorov ELITE NOVA nastavuje nový štandard v technológii systémov line array. Celá rodina je založená na horn-loaded technológiách v kombinácii s koaxiálnym rozložením pre presné a symetrické pokrytie.

Zvukové systémy

systém point source loudspeaker

Electro Voice

For over 90 years, Electro‑Voice has designed and engineered leading‑edge sound reinforcement solutions

EVOLVE 50

EVOLVE 50, je navrhnutý tak, aby poskytoval nekompromisnú kombináciu nízkej hmotnosti, nízkoprofilového vzhľadu a vynikajúcej kvality zvuku Electro-Voice, nastavuje nový výkonnostný štandard pre systémy s napájanými stĺpmi.

Ideálna voľba pre DJ-ov, mobilných zabávačov, kapely, spevákov/skladateľov a akékoľvek miesto, kde je potrebný vysokovýkonný prenosný zvuk – žiadny iný momentálne dostupný stĺpový systém neznie tak dobre, nevyzerá tak dobre ani sa tak ľahko používa. Hladká čistota zvuku EV v elegantnom novom prevedení.

ZLX

Prenosné reproduktory ZLX ponúkajú najlepší výkon a spoľahlivosť vo svojej triede – s komponentmi a inžinierstvom, ktoré spolupracujú, aby bolo ovládanie vášho zvuku rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, bez ohľadu na koncert. Teraz s bezdrôtovým streamovaním zvuku s podporou Bluetooth sa legendárny výkon ZLX stáva ešte pohodlnejším vďaka možnosti pripojenia k akémukoľvek mobilnému zariadeniu na streamovanie vašej hudobnej knižnice.

Dva nové, kompaktné a všestranné modely ZLX predstavujú preslávenú kvalitu zvuku a robustnú spoľahlivosť EV dostupnejšími ako kedykoľvek predtým.